Chtěla plné rty, lékařka jí místo toho způsobila bolestivý otok. Důvod vás šokuje

PROSTĚJOV – Neuvěřitelný případ se stal v listopadu Prostějově. Lékařka tam při kosmetické úpravě rtů z neopatrnosti zlomila injekční jehlu a pacientce způsobila bolestivý otok. To ale nebyla žádná náhoda!

1. listopadu v podvečerních hodinách se v ordinaci lékařky nedaleko centra Prostějova podrobila třiatřicetiletá žena kosmetickému zákroku, při kterém jí měly být upraveny rty. Při injekční aplikaci však lékařka z neopatrnosti zlomila injekční jehlu a látka výplně tak byla do rtů nerovnoměrně aplikována. Tímto způsobem u pacientky vznikl bolestivý otok rtů. Během nepodařeného zákroku lékařka spotřebovala více materiálu a dohodnutá cena za zákrok se tak zvýšila. Pacientka proto musela odejít pro další hotovost. Když se dlouho nevracela, oznámila lékařka věc na policii. Po příjezdu policistů se však pacientka do ordinace vrátila i s penězi.

„Při provádění šetření se policistům nezdál lékařčin stav a provedli u ní dechové zkoušky. Těmi změřili hodnoty 1,78 a 1,62 ‰ alkoholu v dechu. Jako vysvětlení lékařka uvedla, že alkohol vypila až po zákroku. Jednat se mělo o 0,2 l vína a pila prý z rozrušení, že se pacientka nevrátila,“ uvedl policejní mluvčí František Kořínek. Lékařce teď hrozí jeden rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.