Domácí násilí v oparu alkoholu! Vláčel ženu za vlasy a pak ji zamkl v pokoji

PRAHA – V pražských Vokovicích se odehrálo rodinné drama. Zbědovaná žena zavolala na manžela strážníky. Opilého agresora převezli na záchytku, a bude mít co vysvětlovat.

„Napadení manželem ohlásila v pátek večer žena na tísňovou linku strážníků. Hlídka z Prahy 6 vyjela dle popisu do pražských Vokovic, kde před domem čekala vyděšená devětatřicetiletá žena cizí národnosti v roztrhaném oblečení a se šrámy po těle,“ uvedla dnes mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Žena následně strážníkům vypověděla, že ji manžel zamkl v pokoji. Předtím ji však napadl a mimo jiné ji tahal za vlasy a vláčel po podlaze.

V bytě strážníci nalezli rozbitou skleněnou výplň pokojových dveří, kterou rozbila poškozená botou, aby se dostala ven. Dále zde ležel na gauči zjevně opilý muž. Ten vypověděl, že manželku zamkl proto, aby neodešla za svým milencem. Dvaačtyřicetiletý muž byl podroben orientační dechové zkoušce, která ukázala hodnotu téměř 3,7 promile alkoholu v dechu. Proto byl cizinec převezen na záchytnou stanici k vystřízlivění. Případem domácího násilí se nyní zabývá Policie ČR.