Dva viníci ujeli, třetí utekl z kradeného auta: Neviděl je někdo?

Ilustrační fotografie

TACHOVSKO – Policisté hledají svědky tří nehod, které se staly v uplynulých dnech na Tachovsku a obrací se na občany, kteří by mohli poskytnout k těmto případům cenné informace.

Ty mohou sdělit na tel.: 974 337 266, 974 337 251, případně také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158.

První nehoda se stala 28. listopadu mezi jednou a šestou hodinou ráno v areálu firmy Lear v obci Kostelec. „Dosud nezjištěný řidič tam s neznámým autem poškodil levý přední bok odstaveného vozidla značky Škoda Fabia a z místa nehody ujel,“ uvedla mluvčí policie Dagmar Jiroušková.

Druhá nehoda se udála 5. prosince mezi osmou a desátou ráno v Tachově na parkovišti v ulici Vodní. „Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil zaparkované osobní vozidlo značky Hyundai I10 a z místa nehody ujel,“ pokračovala mluvčí.

K poslední nehodě došlo ze 4. na 5. prosince letošního roku na silnici III/19844 za obcí Tachov ve směru na Halži. Zatím neznámý řidič zde nepřizpůsobil rychlost a po projetí levotočivé zatáčky vyjel vpravo mimo silnici a narazil do drátěného oplocení zahrady. To prorazil, vyjel na zahradu, kde poškodil dva keře a kompostér. „Řidič z místa nehody utekl, vozidlo nechal na místě. Majitel vozidla, které nemá platnou technickou kontrolu a nemá platné zákonné pojištění, se následující den dostavil na policii a uvedl, že mu vozidlo bylo odcizeno. Policisté nyní zjišťují veškeré okolnosti případu a zejména to, kdo vozidlo v době havárie řídil,“ řekla Dagmar Jiroušková.