Jak dopadne nevěra v politických kruzích?

TRHOVÉ SVINY – Ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. Leda by měl spolehlivého tajemníka, který mu vymyslí betonové alibi. Co tomu říká podváděný manžel? Uvidíte v divadelní komedii Velké lásky v malém hotelu.

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa. To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterým zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo. Podaří se rozmotat spletité situace zapříčiněné hned několika nevěrami, z nichž některé zasahují až do nejvyšších politických kruhů?

V komedii Velké lásky v malém hotelu vás pobaví Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová/Olga “Háta” Želenská, Adéla Gondíková/Betka Stanková, Filip Tomsa, Marcel Vašinka a další. 17. 12. jí od 19:00 hod. uvádí Městské kulturní středisko Trhové Sviny.