Na Strakonicku se střetla čtyři vozidla. Ve hře byl alkohol!

Nehoda čtyř vozidel na Strakonicku (zdroj Policie ČR)

STRAKONICKO – Včerejší večerní hodiny s sebou přinesly další dopravní nehodu. Na Strakonicku se střetla čtyři vozidla. Ve hře byl bohužel alkohol. Škoda se odhaduje na čtvrt milionu.

Nehoda se stala ve čtvrtek 12. prosince 2019 v půl sedmé večer na silnici první třídy číslo 4 ve směru od Strakonic na Písek. „Řidič osobního automobilu VW Golf vlivem podnapilosti přejel s vozidlem do protisměru, kde se bočně střetl s protijedoucím osobním automobilem Audi A3 a následně pak s protijedoucím osobním automobilem Škoda Felicia. Felicie se se po střetu odrazila do nákladního automobilu Fiat Ducato jedoucí za ní,“ popsala policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Nehoda čtyř vozidel na Strakonicku (zdroj Policie ČR)

Při nehodě utrpěl třiatřicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Felicia zranění s dosud nezjištěnou dobou léčení. U všech řidičů pak byly na místě provedeny dechové zkoušky. U šestašedesátiletého muže test ukázal pozitivní hodnotu 1,96 promile alkoholu. „U ostatních řidičů byl výsledek dechových zkoušek negativní,“ konstatovala policejní mluvčí. Způsobená škoda na vozidlech se odhaduje na 300 000 korun.

Nehoda čtyř vozidel na Strakonicku (zdroj Policie ČR)