Řidička dostala na namrzlé silnici smyk. Auto skončilo na střeše

Foto zdroj: HZS Zlínského kraje

KROMĚŘÍŽSKO – Namrzlá vozovka potrápila v uplynulých dnech nejednoho řidiče. Své o tom ví i čtyřiatřicetiletá žena, která včera ráno nezvládla řízení mezi Kvasicemi a Střížovicemi. Auto dostalo smyk a převrátilo se na střechu. „Při nehodě utrpěla lehké zranění, se kterým ji záchranáři odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ informovala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Řidička projížděla mezi obcemi krátce po půl osmé. „Po projetí levotočivé zatáčky v úseku klesání dostala na namrzlé vozovce smyk, přejela do protisměru a poté vyjela mimo vozovku do travnatého příkopu, kde narazila do betonové obrubně. Po nárazu se s vozidlem přetočila na střechu,“ popsala nehodu policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

U nehody zasahovali i kroměřížští hasiči. „Hasiči ze stanice Kroměříž vozidlo zajistili proti pohybu a provedli protipožární opatření,“ sdělila Javoříková.

Alkohol u řidičky policie vyloučila dechovou zkouškou. Škoda na vozidle byla vyčíslena na třicet tisíc korun. „Nehodou se i nadále zabývají kroměřížští dopravní policisté,“ dodala Kyšnerová.

Foto zdroj: HZS Zlínského kraje
Foto zdroj: HZS Zlínského kraje