Veselé vánoční hody na Vsetíně již od pondělí

Zdroj: Město Vsetín

VSETÍN – Dům kultury Vsetín vás zve na Veselé vánoční hody, které proběhnou v týdnu od 16. do 21. prosince. Těšit se můžete na jarmark, kulturní program a jako ozvláštnění se nabízí kluziště na náměstí nebo vratné kelímky. Vše bude k vidění mezi Svárovem a náměstím Svobody.

Hned v pondělí se vám předvede Fleret se Zuzanou Šulákovou, v úterý to bude Martin Chodúr s kapelou MACH, středa bude patřit Markétě Konvičkové. Čtvrteční podvečer roztančí Petr Vondráček a kapela Lokomotiva, v pátek bude pokračovat Olga Lounová a v sobotu celý týden zakončí Pavel Novák s kapelou Black rose. Po něm bude následovat Živý betlém. Každé z představení bude začínat v 16:30 hodin.

„Hudebními „předskokany“ zmíněných umělců budou zájmové spolky a hudební tělesa ze Vsetína a okolí. Přijďte vždy od 15.30 hodin podpořit děti z pěveckého sboru Trávníček, z pěveckého sboru Masarykova gymnázia, žáky sólového zpěvu ze ZUŠ Kostka, pěvecký sbor Polanka nebo Pěvecké sdružení valašských učitelek,“ zve na akci Jiří Žůrek.

Kromě hudebních představení a jarmarku se připravuje také charitativní Dětské vánoční městečko v pátek a v sobotu, jehož výtěžek poputuje postižené Elišce Kneblové. Ve dnech 16. a 17. prosince také na jarmarku najdete stánek Nadačního fondu pro obnovu vsetínské porodnice, který bude nabízet porodnický ležák a benefiční baňky.