Zjistěte, jak to chodilo v Ráji!

SEZIMOVO ÚSTÍ – Jak to chodilo v Ráji? Mohla být svobodná žena s vlastními názory rovnocennou partnerkou muže? A byli vůbec Adam a Eva prvním párem?  Některé hebrejské legendy totiž říkají, že před Evou existovala jiná žena… Pravý stav věcí zjistíte v divadelní komedii Intimní příběhy z ráje.

Muži a ženy jsou prý z různých planet. Na samém počátku světa se ale přece jen na jednom místě potkali. Rajská zahrada byla svědkem vzniku lidského rodu do chvíle, než ochutnání zakázaného ovoce mělo za následek vyhnání prvních lidí za brány Edenu. Jak to v ráji ale chodilo? A byli Adam a Eva skutečně prvním párem? Nejen o tom je divadelní komedie, vtipná a zajímavá vize Edenu, ve které se jemným humorem odhalují detaily soužití mezi muži a ženami.

Premiéra Intimních příběhů z ráje byla realizována v Barceloně v sedmdesátých letech minulého století. Vy si ji nenechte ujít v podání herců činoherního studia Bouře Roberta Jaškówa, Jitky Ježkové a dalších ve Spektru v Sezimově Ústí 18. 12. od 19:00 hod.