Chcete vidět divadelní hru jen o dvou hercích?

PÍSEK – Celosvětově úspěšná komedie jen s dvěma herci? Ano, divadlo přece musí šetřit! A na zvířata také peníze nejsou, takže holt budete chvíli ovcí a chvíli Herodesem, no. Jak si se všemi těmi rolemi herci poradí? Přijďte se podívat!

Divadlo Verze chystá v Písku absolutní vánoční klasiku. V celosvětově úspěšné komedii o největším příběhu všech dob, plné montypythonovského humoru, se herci pokusí o nemožné… celý příběh Vánoc zahrají ve dvou! A důvod? Divadlo musí šetřit, nejsou peníze na další herce ani na zvířata, a tak se oba postupně převtělí do Marie a Josefa, Herodese, pastýřů, Boha, archanděla Gabriela, velbloudů, ovcí i dalších protagonistů. S odvahou a beze strachu se vrhnou do orientálního mumraje, který se odehrál okolo narození Krista. Co začíná jako groteskně anarchistická jízda po Svaté zemi, se časem zázračně změní v poetickou hru o přátelství a solidaritě.

Přijďte se dobře pobavit a na chvíli zapomenout na shánění dárků a pečení cukroví do Divadla Fráni Šrámka v Písku 20. 12. v 19:00 hod. Ve hře Mesiáš excelují a především skvěle improvizují David Prachař a Igor Chmela.