Na silnici mezi Přerovem a Olomoucí čekejte dnes dopoledne dopravní komplikace

OLOMOUC – Policie informuje o dvou dopravních nehodách, které dnes dopoledne komplikují dopravu na silnici z Přerova do Olomouce.

V neděli 15. prosince, krátce po půl čtvrté odpoledne, na této silnici ve směru od Krčmaně na Olomouc havarovala nákladní souprava Renault. 54letý řidič nákladního auta najel se soupravou na pravou krajnici, která se pod tíhou utrhla. Souprava vyjela mimo silnici, kde narazila do směrového sloupku a do svislé dopravní značky. „Alkohol byl u řidiče vyloučen orientační dechovou zkouškou, ke zranění osob nedošlo. Hmotná škoda je odhadována na předběžně 90 000 korun,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Nyní probíhá vyprošťování kamionu, po dobu vyprošťování je v tomto místě doprava řízena policisty kyvadlově. Policisté odhadují, že vyprošťování bude trvat do 13 hodin.

Dnes krátce před desátou dopoledne se na stejné silnici stala další nehoda, a to na ulici Olomoucké v Krčmani ve směru od Krčmaně na Olomouc, kde se srazila dvě osobní auta. Ke zranění osob nedošlo. Příčiny nehody a její okolnosti se vyšetřují.