Dárky na poslední chvíli nabízí Rožnov

Zdroj: Město Rožnov

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Pro ty, kteří ještě nemají drobné dárky, máme dobrou zprávu. Turistické informační centrum Rožnov pod Radhoštěm nabízí například papírový betlém, nástěnný kalendář města na rok 2020, nejnovější díl z knižní edice Rožnovské malé tisky nebo adventní plecháčky.

„Nejnovější díl Rožnovských malých tisků, tentokrát od Vandy Vrlové, nese název „Co by každá hospodyňka“. Kniha někdejší dlouholeté pracovnice Valašského muzea v přírodě vychází z mnohaletých výzkumů ale i z vlastních zkušeností s vedením domácnosti v roli hospodyně,“ přibližuje Marek Havran knihu, kterou můžete zakoupit za 60 korun. Kromě této publikace zakoupíte i ty z minulých let.

V kalendáři města jsou fotky z Masarykova náměstí, Jurkovičovy rozhledny nebo Valašského muzea v přírodě. Cena je 95 korun. Dalším z tipů na dárek je papírový Karpatský betlém na vystřihování, ilustrace k betlému dělala rožnovská výtvarnice Ludmila Vašková, pořídíte jej za 89 korun. Novinkou jsou plecháčky vyrobené ve dvou barevných variantách a čtyřech motivech – jablíčko, vánoční hvězda, ořechové skořápka nebo srdíčko. Stojí 139 korun a k dispozici jsou poslední kusy.