Kradli nákupní vozíky a ještě měli drzou výmluvu!

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

PRAHA – U obchodního centra na Černém Mostu operovali tři muži s dodávkou. Kradli nákupní vozíky. Neušli však pozornosti kolemjdoucího, který informoval hlídku strážníků.

„Podivného chování třech mužů s dodávkou si všiml kolemjdoucí na sídlišti Černý Most v blízkosti obchodního centra. Své podezření o jejich nekalé činnosti oznámil autohlídce strážníků,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Michaela Peterková. Hlídka dorazila na místo právě ve chvíli, kdy dva muži již seděli v dodávce a třetí tlačil osm nákupních košíků k vozidlu. Na dotaz strážníků klidně odvětil, že sbírá vozíky z okolí nákupního centra a vozí je nazpět. Za každý přivezený vozík prý od muže z centra dostává desetikorunu.

Do své výpovědi se však po chvíli začal zaplétat a nakonec se strážníkům přiznal, že vozíky vlastně kradou, a to pro vlastní potřebu. „Dalších šest vozíků pak našli strážníci v zavazadlovém prostoru dodávky,“ doplnila mluvčí. Z důvodu podezření ze spáchání trestného činu, byla trojice mužů ve věku devětatřicet, devětadvacet a dvaadvacet let na místě předána hlídce Policie ČR.