V baru zalehl ženu a způsobil jí zranění. To si vyžádalo operaci

ilustrační foto (zdroj Novinykraje.cz / foto Tomáš Branda)

JINDŘICHOHRADECKO – Těžkým ublížením na zdraví skončila návštěva jednoho z barů na Jindřichohradecku. Policisté nyní žádají veřejnost o případné informace k incidentu, z něhož si účastnice odnesla tak závažné zranění, že musela být operována.

K události došlo v sobotu 14. prosince 2019 kolem půl jedenácté hodiny večerní v klubu U Čerta na Masarykově náměstí v Třeboni. „Neznámý pachatel zde upadl celou svou vahou na poblíž v baru stojící poškozenou a zalehl ji,“ popsala policejní mluvčí Hana Millerová.

Žena v důsledku toho upadla na zem a následkem pádu jí vzniklo zranění. To si vyžádalo lékařské ošetření operativní cestou s hospitalizací v nemocnici v Českých Budějovicích a také pracovní neschopnost po dobu nejméně čtyř týdnů.

Policisté nyní pátrají po neznámém pachateli a žádají případné svědky o informace k uvedenému incidentu. „Pokud jste se nacházeli v inkriminovanou dobu poblíž klubu U Čerta v Třeboni nebo jste viděli samotný incident a znáte osobu pachatele, sdělte tyto informace třeboňským policistům cestou tísňové linky policie 158,“ žádá policejní mluvčí.