Extra pro děti: Na mělnické vánoční trhy v neděli vtrhnou andělé! Chtějí si povídat a fotit

Foto: TICMelnik

MĚLNÍK – Vánoční trhy jsou konečně tady a do 22. prosince si mohou Mělničtí na historickém náměstí Míru užívat tu pravou předvánoční atmosféru s hudbou, divadlem a dalším kulturním programem. Nechybí koledy, betlém ani originální zvonkohra či světelná show. Prodejci ve vánočně vyzdobených stáncích nabízí řemeslné výrobky, tradiční i originální vánoční dárky, horké víno i medovinu a další dobroty.

Na sobotu i neděli je připraven program speciálně pro děti. Už v sobotu na ně čeká Humorná klauniáda Divadelního spolku MIM o dvou popletených andělech, kteří se připravují na nejkrásnější svátky v roce, potěší nejmenší návštěvníky trhů.

V neděli od 14 hodin začne autorské představení Zimní pohádka o přátelství svérázného sněhuláka a štěněte Alíka. O tři čtvrtě hodiny později překvapí andělé na chůdách, kteří se budou třikrát za odpoledne půl hodiny procházet mezi diváky na trhu, povídat si s nimi a fotit. Veliká, nadpozemská zjevení na chůdách rozzáří dětské oči i srdce dospělých. A pokud jste byli celý rok hodní, obří anděl vyřídí třeba i vám vaše přání Ježíškovi.

Foto: Mekuc