Jak proběhne setkání trollů s lidmi? Uvidíte v kině

SEZIMOVO ÚSTÍ – Odpradávna leží kdesi v hlubokých lesích království trollů. Nikdo z nich nežere děti, ani nedrtí kameny. Mimo dosah a zájem lidí si v přítmí a stínu užívají spokojeného života a veselí pod vládou krále Gromma. Jak je poznáte a jak dopadne jejich setkání s lidmi?

Někdo má jednu hlavu, někdo dvě a někdo tři hlavy, někdo je trochu kouzelný a jiný vůbec, z někoho jde trochu hrůza, když se špatně vyspí, někdo už začíná věkem kamenět. Jednoho dne ovšem oblíbený král kvůli zradě a nastražené pasti zkamení a na jeho syna Tryma čeká velké dobrodružství. S pomocí přátel musí projít zakázaným kouzelným lesem, až na hranice světa trollů a lidí, získat zpět králův ukradený zkamenělý ocas a do tří dnů ho přinést zpátky. Pak králova kletba pomine.

Jak Trym projde lesem plným nebezpečí, nástrah a trollích strašidel? Vždycky byl jedním z nejveselejších trollů, teď ale musí legrácky stranou…. Přijďte zjistit, jak to všechno dopadne, do kina Spektrum Sezimovo Ústí 26. 12. Animovaný film Trollové a kouzelný les začíná v 15:00 hod.