Máte málo pohádek? Jedna nová čeká v kině!

STRAKONICE –  Zdá se vám, že vidíte dokola jen staré známé pohádky? Pojďte do kina, čeká tam na vás pohádka zbrusu nová. Uvidíte proměny prince v ptáka, vodníka v žabáka, ohnivá kouzla a zjistíte, jestli v pohádkách stále vítězí dobro nad zlem.

Aninka žije na statku se dvěma nafoukanými sestrami, kterým musí sloužit. Jednoho dne najde pírko, jehož pomocí si přivolá prince Vítka, zakletého do ptačí podoby. Když zlé sestry zjistí, že se Aninka schází s pohledným mladíkem, pírko jí vezmou, zničí a Vítek zmizí. Dívka se tedy vydává na cestu za záchranou svého milého. Jejím průvodcem se stává vodník, jehož na počátku putování zachrání před zlým sedlákem. Pro odpověď na otázku, jaká dobrodružství spolu prožijí a jestli Vítka najde, si přijďte do kina.

V hlavních rolích uvidíte Anastasii Chocholatou a Lukáše Pavláska, zakletého prince Vítka hraje Petr Urban, princeznu Ebenii Sara Sandeva, zlé sestry si s chutí zahrály Šárka Vaculíková a Lucie Polišenská. Novou pohádku Zdeňka Trošky Zakleté pírko uvádí kino OKO Strakonice 26. 12. v 17:30 hod.