Řidič v Třebíči srazil dívku na přechodu a z místa odjel

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Stali jste se svědky dopravní nehody, která se stala v sobotu 21. prosince v ulici Znojemská v Třebíči? V době od 19.15 do 19.45 tady v prostoru křižovatky s ulicí Družstevní a Kubišova srazilo osobní auto nezletilou dívku na přechodu. Nejenže řidič děvčeti nedal přednost, od nehody navíc odjel.

Dívka utrpěla zranění, které si vyžádalo hospitalizaci v nemocnici, a policisté teď hledají řidiče, který chodkyni srazil a neposkytl ji první pomoc. „Z dosud zjištěných skutečností vyšlo najevo, že by se mělo jednat o osobní automobil šedé nebo stříbrné barvy, a to v provedení combi, které měl řídit česky hovořící muž,“ uvedl policejní mluvčí David Linhart, který žádá případné svědky, aby se přihlásili na tísňové lince 158 nebo se obrátili přímo na dopravní inspektorát v Třebíči na telefonní číslo 974 277 250.

„Pokud máte jakékoliv informace o dopravní nehodě nebo jste místem v inkriminované době projížděli, nebo jste přímo řidič osobního automobilu, který z místa dopravní nehody po střetu s chodkyní odjel, přihlaste se policistům,“ žádá David Linhart.