Láska si najde každého, vzkazuje romantická komedie

KAPLICE – Jste zvědaví, jaké příběhy zažije parta kamarádek na dovolené ve Vysokých Tatrách? Jedna bude čelit především trapasům, druhá zas životním výzvám a změnám. Třetí bývalým a čtvrtá budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a nějaké to překvapení. Lyže, sáně a ztřeštěné situace přináší do kin romantická komedie Šťastný nový rok.

Čtyři přítelkyně vyrážejí na tradiční lyžovačku a dovolenou do Vysokých Tater, aby tam společně strávily Silvestr. S muži to má každá jinak. Tak třeba Hana těsně před Vánocemi zjistí, že ji její přítel podvádí, Veronika je naopak spokojenou manželkou ředitele hotelu, kam jedou, a který právě koupil neznámý boháč. Nový majitel má každým dnem přijet, Veroniky manžel proto potřebuje, aby bylo všechno perfektní, jenže z nervozity začne dělat šílenosti. Marcela je šťastně rozvedená, ovšem hned u vstupu narazí na bývalého manžela, který je tu i s mladou výstavní milenkou, modelkou a influencerkou v jedné osobě. Nejlépe by na tom mohla být Bára, která se se svým mužem bezmezně miluje, přestože on neustále někde ztrácí jejich osmiletou dceru.

Zajímá vás, kde začnou přeskakovat jiskry? Může ožít stará láska? A co tam dělá ten medvěd?! Odpovědi vám přinese zimní romantická komedie Šťastný nový rok, kterou uvidíte 29.12. v 19:00 v Kině Kaplice.