Oslavte poslední letošní víkend mezi rybami v Modré

Foto zdroj: Živá voda Modrá

UHERSKOHRADIŠŤSKO – Přijďte si užít konec letošního roku v netradičním prostředí botanické a sladkovodní expozice Živá voda v Modré u Velehradu. Oblíbená akce Zimní oslava mezi rybami si i letos chystá zábavný program pro celou rodinu. Nahlédněte na chvíli pod vodní hladinu a prozkoumejte svět, který nám je běžně skrytý. V sobotu 28. prosince od desíti do čtyř na vás čeká speciální předsilvestrovský program.

Děti se i letos mohou těšit na spoustu zábavných a tvůrčích aktivit. Nezapomenutelnou součástí programu pak budou potápěčská vystoupení a především oblíbené losování o ceny pod vodou. Pokud se na vás usměje štěstí, třeba si z Modré odnesete i krásný dárek. Po celou dobu se také budete moct zahřát šálkem dobrého bylinkového čaje.

Expozice Živá voda v Modré je unikátem v celoevropském měřítku. Prosklený tunel vám ukáže rušný život v rybníce se všemi jeho velkými a malými obyvateli, od kaprů až po vyzy velké, největší sladkovodní ryby, které vás ohromí úctyhodnou dvoumetrovou délkou. Nahlédnete také na život v mokřadu, kde uvidíte například želvy bahenní, žáby nebo čolky.

Foto zdroj: Živá voda Modrá
Foto zdroj: Živá voda Modrá
Foto zdroj: Živá voda Modrá