Policisté zasahovali u bodného poranění muže!

Ilustrační fotografie, zdroj: ZZS

DOMAŽLICE – Krátce po páté hodině ráno na 1. vánoční svátek přijali domažličtí policisté oznámení o řezném poranění muže v Břetislavově ulici a okamžitě na místo vyslali svoji hlídku.

Tam již v sanitce zdravotníci ošetřovali zraněného devětapadesátiletého muže s pořezáním na ruce. Ten policistům uvedl, jak se věci seběhly a jak ke svému zranění přišel. S rodinou prý slavili Vánoce a on chtěl přidělat jednohubky, protože jim právě došly. Ve chvíli, když v pravé ruce držel nůž, však uklouzl na vlhké podlaze a nešťastnou náhodou se bodl do bicepsu levé ruky a udělal si ránu širokou asi tři centimetry.

Hned ale kategoricky vyloučil, že by zranění bylo způsobeno cizím zaviněním, nebo že by si ho snad způsobil úmyslně sám. „To potvrdila i družka zraněného a její syn. Policisté muže vyzvali k dechové zkoušce, kdy odborné měření elektronickým přístrojem ukázalo pozitivní výsledek 1,79 promile alkoholu v krvi. Na místě nebylo zjištěno žádné protiprávní jednání, událost policisté zaevidovali,“ prozradila policejní mluvčí Dagmar Brožová.