Už jste zažili zvěřinec ve vlaku?

STRAKONICE/PRACHATICE – Máte dost vánočního přejídání a sezení u pohádek? Chcete se trochu rozhýbat? Žádný problém! Vezměte celou rodinu a v poslední den roku nasedněte na silvestrovský vlak, který pojede ze Strakonic, přes Vimperk na Kubovu huť a zpět. Letošním tématem je „Zoologická zahrada aneb zvěřinec ve vlaku“ a součástí je i výstup na Boubín. Podle vyjádření pořadatele jde zřejmě o poslední ročník, tak buďte u toho!

Během dne bude otevřen depozitář „Lampárna“ na nádraží Vimperk a na Kubově Huti bude v provozu pojízdná pohádková kancelář s prodejem upomínkových předmětů. Přeprava kočárků, psů, lyží a bobů bude umožněna zdarma do vyčerpání kapacity vlaku a jízdenku si koupíte u obsluhy. Nic vám tedy nebrání vydat se na cestu za doprovodu netradičních průvodčích a zažít jubilejní XX. jízdu šumavskou zimou.

Tradiční jízdy zvláštních vlaků s dvojicí motorových lokomotiv a velkoprostorovými vozy naplněnými zábavou, veselím, hudbou a recesí jsou 31. 12. 2019 možná poslední v této podobě, tak toho využijte! Odjezdy z jednotlivých stanic najdete v doprovodné fotografii.