Patnáctiletá dívka na útěku. Je těhotná a má s sebou své dítě!

Zdroj: Policie ČR

PRAHA – Mladá dívka jela na návštěvu k babičce, ale zmizela i se svým šestiměsíčním dítětem. Pravděpodobně utekla za svým přítelem, který je také v pátrání.

„Policisté hledají patnáctiletou těhotnou dívku, která utekla se svým šestiměsíčním dítětem. Patnáctiletá dívka je svěřenkyní výchovného ústavu v Moravském Krumlově. V pátek sedmadvacátého prosince byla na návštěvě u babičky v Praze 4, kam dostala propustku a kde měla být až do pátého ledna,“ uvedla k případu útěku policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Útěk vnučky nahlásila sama babička. Ta přišla domů a zjistila, že je dívka pryč a s ní i její dítě, všechny osobní věci a také černobílý koženkový kočárek.

Dívka pravděpodobně jela za svým sedmnáctiletým přítelem, který je rovněž v celostátním pátrání. Hledaná dívka je zhruba 168 centimetrů vysoká, štíhlé postavy. Působí poněkud starším dojmem. Má dlouhé blond rovné vlasy, na koncích obarvené. Oválný obličej, a jako zvláštní znamení je tetování na hrudi. Dívka má zelené oči. Pokud jste dívku zahlédli nebo víte, kde by se mohla zdržovat, kontaktujte prosím linku 158.