Zlíňáci přivítají Nový rok ohňostrojem a bubenickou show

Ilustrační foto

ZLÍN – I letos bude Zlín oslavovat konec starého roku a vítat ten nadcházející novoročním ohňostrojem u Obchodního domu Zlín na náměstí Práce. Oslavy zahájí před půl pátou odpoledne známá bubenická kapela Jumping Drums, která předvede show plnou rytmů, bubnů, zvuků a melodií ze všech koutů světa. Po vystoupení pětičlenné sestavy pak primátor pronese novoroční projev a následovat bude slavnostní ohňostroj odpálený z louky na náměstí T. G. Masaryka.

Od čtyř odpoledne bude uzavřena ulice nám. T. G. Masaryka a Hradská. Po celý den zůstane uzavřené parkoviště u Obchodního domu Zlín, odkud bude část diváků sledovat ohňostroj. Diváci mohou stát i na zpevněných plochách Gahurova prospektu, případně na cestě u Kongresového centra. Odpaliště ohňostroje bude umístěno na louce nám. T. G. Masaryka v pohledovém směru na Památník Tomáše Bati.

Občerstvení zajistí stánky u Obchodního domu. Otevřená zůstane i Bistrotéka Valachy včetně obchodní pasáže a veřejných toalet. Hudbu k ohňostroji bude živě přenášet Radio Zlín.

Program

17.20 bubenická show Jumping Drums

17.55 novoroční vinšování primátora – proslov z pódia

18.00 ohňostroj