Milostný vztah na pracovišti měl krvavý epilog

ilustrační foto (zdroj pixabay.com)

PRAHA – Na Lehovci zasahovali strážníci u krvavého ukončení milostného vztahu. Zavolal je zoufalý muž, který si střídal směnu se svojí bývalou přítelkyní. Ta jejich rozchod neunesla.

„Střídání směn pracovníka bezpečnostní ostrahy neproběhlo podle běžného scénáře. Zoufalý muž zavolal na pomoc strážníky městské policie. Ti podle pokynů vyjeli k zastávce Lehovec k tamní stavební buňce, sloužící jako strážní místo,“ uvedla mluvčí pražských strážníků Irena Seifertová. Před budkou jim oznamovatel sdělil, že se uvnitř nachází poněkud rozrušená žena, jeho bývalá přítelkyně, se kterou se nedávno rozešel. Mělo nastat běžné střídání služby, když tu žena počala demolovat zařízení, a odmítala se uklidnit.

Hlídka tedy vstoupila do prostoru buňky a tak uviděla na zemi ležet dotyčnou ženu. Ležela mezi velkým nepořádkem, který pravděpodobně sama způsobila. Byla stále velmi rozrušená, chovala se hystericky a měla také vyhrnuté rukávy a na předloktích krvavé šrámy od keramického střepu. Šestačtyřicetiletý muž dále vypověděl, že se s jednačtyřicetiletou ženou rozešel již před dvěma týdny, ale ona to stále nezvládá. Pro zraněnou ženu přijeli záchranáři a po ošetření ji převezli do nemocnice. Situaci nenahrává ani fakt, že pracují ve stejné agentuře, a střídají si spolu směny.