Policie pátrá po tomto muži. Může prý hovořit o mimozemšťanech

Pohřešovaný Michal G. opustil své bydliště ve Vodňanech (zdroj Policie ČR)

STRAKONICKO – Strakoničtí policisté dnes vyhlásili pátrání po muži na fotografii. Ráno odešel z domova a doposud o sobě nedal vědět. Jeho jednání je v některých případech velmi nestandardní, hovořit může o mimozemšťanech.

Pohřešovaný Michal G. opustil dnes v půl osmé ráno své bydliště ve Vodňanech a zamířil směrem do ulice Smetanova. Do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. „Jednání muže je v některých případech nestandartní, při komunikaci může zmiňovat mimozemšťany,“ konstatovala policejní mluvčí Jaromíra Nováková.

Policie zveřejnila také přesný popis pohřešovaného. „Jedná se o muže ve věku 35 let, vysoký je 168 centimetrů, hubené postavy, má krátce střižené hnědé vlasy, hnědé oči, dioptrické brýle, vousy, konkrétně bradku, a tetování na krku,“ popsala Nováková. Na hlavě měl podle policejních informací černou čepici, na sobě zimní bundu šedooranžové barvy, oranžovou mikinu na zip, modré riflové kalhoty, černomodré botasky a přes rameno nesl tašku.

V případě, že máte informace k pohybu či výskytu Michala G., neváhejte je sdělit policii. „Veškeré informace k pohřešovaném muži volejte na linku 158 nebo přímo na Obvodní oddělení Policie Vodňany na telefonní číslo 974 237 730,“ žádá policejní mluvčí.