Poznáte muže na videu? Policisté potřebují zjistit jeho totožnost

Pokud poznáte muže na kamerovém záznamu, pomozte policii v pátrání a volejte 158. Foto: Policie ČR (kamerový záznam)

TŘEBÍČ – Třebíčští policisté žádají o pomoc. Prověřují případ pokusu vloupání do prodejny z konce listopadu 2019 v Třebíči. Zloději se do obchodu v části Vnitřní Město nepodařilo dostat, a tak se škoda týká „jen“ poškozených dveří. Pokud muže na kamerovém záznamu poznáte, volejte tísňovou linku 158.

„Pachatel se pokusil vypáčit vstupní dveře prodejny, dovnitř se mu ale dostat nepodařilo a z místa poté utekl. Poškozením dveří a zárubně vznikla předběžně vyčíslená škoda deset tisíc korun,“ upřesnila policejní mluvčí Jana Kroutilová.
Policisté vyšetřováním zjistili, že v lokalitě se pohyboval muž, který by mohl poskytnout důležité informace. „V zájmu prověřování bychom potřebovali zjistit jeho totožnost a s žádostí o spolupráci se obracíme na veřejnost,“ uvedla Jana Kroutilová.
Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání pokusu přečinu krádeže a přečinu poškození cizí věci. Pokud muže na videu poznáte nebo máte informace o tom, kde by se mohl nacházet, volejte tísňovou linku 158. „Uvítáme také jakékoliv další informace, které povedou k objasnění případu,“ uzavřela Jana Kroutilová.