Sex i facky matce od nevlastního dítěte! To vše dnes ve Výměně

Náhradní manželé se opili, došlo na tanec i na líbání… Jak si poradí temperamentní Markéta v rodině, kde zábava a hospoda hraje důležitou roli? Dokáže se Lucie přizpůsobit prozatímnímu partnerovi nebo se on přizpůsobí jí? V dnešní epizodě Výměny manželek zažije Lucie pořádný šok. V hádce ji totiž uhodí její prozatímní syn. Jak se náhradní manželka a maminka k celé situaci postaví? Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte již dnes po osmé hodině na Nově!  

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Kačice, kterou tvoří Lucka (42), Vlasta (46), Lucka (16) a Ríša (6). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (37), Vlastou (57), Michalem (12), Patrikem (11) a Melissou (1,5), kteří žijí v Orlové. První rodinu do Výměny manželek přihlásila maminka Lucie, která má v domácnosti hlavní slovo. Její velkou oporou je dcera, která jí pomáhá téměř se vším. Lucie by si přála, aby v rodině začal více fungovat její partner Vlasta. 

Na druhé straně Markéta bojuje s tím, že její manžel Vlasta je často velmi podrážděný a není tak aktivní, jak by si představovala. Vlasta by naopak chtěl, aby si manželka uvědomila, že má doma fajn chlapa. Bohužel to, že je chlap, na kterého se dá spolehnout, ve Výměně manželek zrovna nepředvede. Když totiž bude slavit v místní hospodě narozeniny své náhradní manželky, dojde během tance na velmi blízký kontakt a Vlasta bude chtít Lucii dokonce i líbat.

Zdroj TV Nova