Pošlete svého dědečka na tábor

Areál tábora v Čekyni , foto Magistrát města Přerova

PŘEROV – Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pořádá v létě tábor pro seniory v Čekyni u Přerova, město Přerov coby spolupořadatel bude akci dotovat částkou 25 tisíc korun. Přihlásit svého dědečka či babičku můžete od pondělí 3. února.

Soutěže, hry, zábava, vycházky po okolí, cvičení, přednášky, výtvarné tvoření, rej v karnevalových maskách, zpívání u táboráku – a mnohé další tábornické aktivity čekají na stovku seniorů, kteří se budou chtít letos v létě zúčastnit tábora v místní části Přerova Čekyni. Účastníci budou ubytování v táborových chatkách po dvou, po celou dobu pobytu jim bude poskytnuta plná penze včetně svačin a za týdenní pobyt zaplatí 3 a půl tisíce korun.

„Přihlášky se přijímají od pondělí 3. února – a platí pořadí, takže kdo má zájem užít si týden od 31. srpna do 5. září na táborové základně v Čekyni, neměl by dlouho váhat. Akce je určena pro aktivní seniory z celého kraje, limitující věk není,“ řekl náměstek přerovského primátora Petr Kouba. Zájemci se mohou hlásit na této mailové adrese.