Táborští policisté pátrají po totožnosti muže na fotografii

Táborští policisté pátrají po totožnosti muže na fotografii (zdroj Policie ČR)

TÁBOR – Policisté z Tábora od začátku ledna prověřují případ, v němž se jim v těchto dnech podařilo získat fotografii muže. Ten by mohl policií blíže neurčený čin pomoci objasnit. Strážci zákona se tak nyní obrací na veřejnost s žádostí o pomoc pří pátrání po totožnosti muže na fotografii.

Muž se dle provedeného šetření pohyboval dne 3. ledna 2020 před budovou divadla v Palackého ulici v centru Tábora. „Jedná se o muže středního věku, oblečeného do riflových kalhot a tmavé zimní bundy. Na hlavě měl kšiltovou čepici, obut byl do sportovních bot se světlou podrážkou. Vedl celoodpružené horské jízdní kolo,“ upřesnil policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Policisté vyzývají muže zachyceného na fotografii, aby se přihlásil táborským policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700. „Zároveň žádáme každého, kdo by uvedeného muže na fotografiích poznal, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, aby tyto informace sdělil táborským policistům na výše uvedených kontaktech,“ dodává Doubek.