Thriller Daria vás překvapí úžasnou vizuální podívanou!

PÍSEK – V úvodu filmu se sice mladá farmaceutka Daria představí jako femme fatale, jenže záhy zmizí. Následně je nalezena v psychiatrické léčebně. Jak se tam dostala? Je blázen, nebo se jen někomu znelíbila? Nenechte si ujít úžasnou vizuální podívanou! Český mystery thriller Daria vám totiž nabídne nestandardní vizuální ztvárnění od komiksových titulků až po speciální snové scény.

Mladý psychiatr Marek a farmaceutka Daria se seznamují přes sociální sítě, ale hned po první osobní schůzce přitažlivá femme fatale Daria zmizí. „Darie se dějí od začátku do konce šílené věci a ona na ně neumí reagovat. Zezačátku si myslí, že má všechno pod kontrolou, ale ukáže se, že situaci nezvládá. A tak se nechá jenom nést tím, co se jí děje,“ představuje svoji postavu začínající herečka Klára Miklasová. Marek ji objeví až po několika dnech v psychiatrické léčebně, kde pracuje jeho matka.

Je Daria opravdu blázen, nebo si jen zahrává? Nebo je to jinak? Jaromír Nosek, Klára Miklasová, Pawel Delag, Jiří Schmitzer, Jana Šulcová, Paul Louis Harrell a další vám představí mystery thriller s kriminálními prvky Daria 31. 1. ve 20:00 hod. v kině Portyč v Písku.