Pomozte policii s pátráním po zloději, který havaroval s ukradeným autem

Nabouraná a v příkopu skončila ukradená Škoda Felicia, která původně stála u nádraží v Křižanově. Foto: Policie ČR

KŘIŽANOV – Velkomeziříčští policisté žádají o pomoc. Prověřují totiž okolnosti ukradeného auta, se kterým zatím neznámý pachatel havaroval. Pokud jste viděli jízdu Felicie od neděle 2. února do pondělí 3. února v blízkosti křižanovského nádraží, pomozte policistům v pátrání a volejte 158.

„Vozidlo Škoda Felicia zmizelo v době od neděle 2. února od půl páté odpoledne do pondělí 3. února do půl šesté večer z parkoviště před budovou vlakového nádraží v Křižanově. S tímto vozidlem neznámý pachatel následně havaroval, a to křižovatce silnic II/360 v Křižanově u vlakového nádraží, kde sjel s vozidlem do příkopu,“ upřesnila krajská policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že auto po bouračce nechal zloděj na místě a odešel.

Havarovaného auta si kolem půl šesté v podvečer všiml náhodný projíždějící řidič, který to policistům oznámil. Auto policisté ohledali, zajistili stopy, propátrali okolí, ale řidiče se zatím nepodařilo najít. Proto policisté žádají o pomoc. Pokud jste mohli vidět jízdu Felicie před nehodou, samotný průběh havárky nebo řidiče auta v blízkosti nádraží nebo na silnici II/360, volejte linku 158. „Stejně tak může být jízda vozidla zachycena na palubních kamerách vozidel, která projížděla v okolí nádrží nebo po silnici II/360,“ doplňuje na závěr Dana Čírtková a předem děkuje všem případným svědkům události.