Divadelní komedie Světáci pobaví všechny generace

KAPLICE – Chcete vědět, jak dopadne zapojení party tří zedníků-fasádníků z venkova do bujarého nočního života velkoměsta? Inu, doplnit si vzdělání v oblasti společenského chování bude asi nutné, co myslíte?

Parta tří zedníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy.

Nikdo ale nemohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam! V divadelní komedii Světáci, kterou uvádí Kulturní dům Kaplice 20. 2. od 19 hodin, uvidíte Mahulenu Bočanovou/Adélu Gondíkovou, Moniku Absolonovou/Ivanu Andrlovou, Aleše Hámu/Martina Sobotku, Dalibora Gondíka/Zbyška Pantůčka a další české herce.