Marek Ztracený  dnes vydal novou valentýnskou píseň Tak se nezlob!

Že je charismatický zpěvák Marek Ztracený idol mnoha žen je fakt. Co ovšem s jeho obdivovatelkami udělá jeho nejnovější počin – píseň k Valentýnu, je těžké odhadnout. Tím spíš,  že v klipu k této písni se střídá celá plejáda našich mužských hvězd. 

Jednou z VIP tváří, která se objeví v klipu je i Superšéf Zdeněk Pohlreich, který předvede, že to  dokáže nejen v kuchyni. Jak ale sám Pohlreich vysvětluje: „Moje účast na tomto projektu vůbec neznamená, že bych chtěl měnit profesi. Jen si myslím, že v životě se má člověk bavit a já jsem rád, že jsem dostal nabídku na to objevit se v tomto projektu spojeném s Valentýnem, stejně jako si rád zahraju sám sebe v seriálu Slunečná.

Marka Ztraceného teď v únoru čekají dva velké koncerty v O2 areně, z nichž první 22.2., je již beznadějně vyprodaný a na druhý 23.2., zbývá už jen pár levnějších lístků. Nenechte si tedy ujít příležitost vidět Marka Ztraceného na živo! A nechme se překvapit, jak Marek Ztracený s novou písní, pojatou jako omluva všem ženám, prorazí na našich hudebních hitparádách.

Zdroj TV Prima