Neznámý muž krade v Bohnicích ve velkém! Poznáváte ho?

Policie. Ilustrační foto: T. Branda.

PRAHA – Policisté pátrají po totožnosti muže, který opakovaně kradl v obchodním centru v Bohnicích. Naposledy to byly zapalovače v hodnotě šedesát tisíc korun. Poznáváte podezřelého?

V Praze 8 řádí zloděj, který opakovaně kradl v obchodním centru v Bohnicích, v ulici Lodžská. Policisté zajistili kamerové záznamy, na kterých je zachycen muž podezřelý z krádeží. „Podezřelý využil nepozornosti prodavačky a odcizil šedesát zapalovačů,“ uvedla dnes policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Muž, který sebral celý pojízdný stojan se zapalovači, způsobil svým jednáním škodu převyšující částku šedesáti tisíc korun.

Policisté navíc zjistili, že tento muž nekradl v obchodním centru poprvé. „Na konci prosince odcizil v prodejně s drogerií zboží v částce dva tisíce korun,“ doplnila mluvčí. Případem se zabývají policisté z místního oddělení Bohnice, pro podezření ze spáchání trestného činu krádež. Pachateli v případě dopadení a odsouzení hrozí až pětiletý trest odnětí svobody. Pokud muže na záběrech poznáváte, kontaktujte prosím linku 158.

Zdroj: Policie ČR