Řidič srazil cyklistku, ta utrpěla těžké zranění. Policisté hledají svědky

OLOMOUC – Dopravní nehoda se stala včera ráno v Olomouci na Masarykově třídě. Řidič Fabie srazil cyklistku, která utrpěla těžké zranění. Policisté nyní hledají svědky, kteří by pomohli objasnit nehodu.

Policisté dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody s těžkým zraněním. Nehoda se stala ve čtvrtek 13. února v 7:40 hodin v Olomouci na Masarykově třídě. Řidič Fabie jel po Masarykově třídě ve směru od Žižkova náměstí k ulici Jeremenkova.

„Při jízdě po přímém úseku komunikace za křižovatkou s ulicí Zeyerova se z dosud nezjištěných příčin střetl přední částí vozidla s cyklistkou, která jela na jízdním kole z dosud neupřesněného směru. V důsledku uvedeného došlo k těžkému zranění cyklistky, která byla převezena k ošetření do Fakultní nemocnice Olomouc,“ popsala nehodu policejní mluvčí Lenka Vanková. Míra zavinění jednotlivých účastníků stejně jako to, co dopravní nehodě předcházelo, se nyní vyšetřuje.

Svědci, kteří v tuto dobu projížděli nebo procházeli daným úsekem a nehodu viděli, ať kontaktují policisty dopravního inspektorátu Olomouc nebo vytočí linku 158.