Policie pátrá po devadesátiletém seniorovi ze Zlína. Viděli jste ho?

Foto: Policie ČR

ZLÍNSKÝ KRAJ – Policisté ze Zlínska a Uherskohradišťska pátrají od brzkých ranních hodin po devadesátiletém muži ze Zlína. Ten odjel včera dopoledne z domu a od té doby se nevrátil, ani o sobě nedal vědět. „Muž by se mohl pohybovat na Zlínsku nebo na Uherskohradišťsku. Jakékoli informace o něm přijmeme na lince tísňového volání policie 158,“ vyzvala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.

Muž včera dopoledne odjel směrem do Zlína a poté se měl ještě vydat do Uherského Brodu, kam už ale zřejmě nedorazil. „Jeho vozidlo našli policisté za pomoci policejního vrtulníku zaparkované a uzamčené dnes ráno v lese nad obcí Zlámanec,“ sdělila Kozumplíková.

Pohřešovaný muž je 160 centimetrů vysoký, má štíhlou postavu, krátké šedé vlasy a modré oči. „Při odchodu měl oblečenou šedohnědou zimní bundu, žlutočervenou košili a černé sportovní kalhoty, na nohou měl obuté hnědé boty. Muž chodí pomalou chůzí, mírně nahrbený,“ popsala Kozumplíková.

AKTUALIZACE

Před třetí hodinou odpoledne bylo pátrání odvoláno. „Všem moc děkuji za pomoc při pátrání po seniorovi ze Zlína. Senior je nalezen v pořádku, bez zranění,“ řekla Kozumplíková.