Komentované prohlídky i pátračka. Zoo Zlín chystá speciální prázdninový program

Foto: Archiv Zoo Zlín

ZLÍN – Týden plný prázdninové zábavy si pro návštěvníky připravila Zoo Zlín. Děti i dospělí si od pondělí 2. března do pátku 6. března užijí speciální komentované prohlídky a dobrodružné povahy se budou moct zapojit do pátrací hry. Na šikovné řešitele čekají drobné odměny.

Během sedmi komentovaných zastávek vám pracovníci zoo představí nejen život zvířat v zimním období, ale i zajímavosti z anatomie a biologie. „První povídání odstartuje o půl jedenácté u lachtanů, to poslední pak ve tři odpoledne u tučňáků,“ uvedla Romana Bujáčková z oddělení marketingu.

Při pátrací hře vás čekají různé úkoly, jejichž řešení naleznete poblíž šesti expozic v celém areálu zoo. Za vyřešení pátračky dostanete drobnou odměnu a na tři vylosované výherce čeká speciální cena.

Zahrada nezapomněla ani na občerstvení. „K dispozici budou všechny restaurace v areálu zoo, a to Tyrol, Neapolitáno, Koala a Limpopo. Otevřena bude také Chocolatérie a Kefa bar s etiopskou kávou. Hezké dárky nabídnou zooshopy u hlavního a sezónního vstupu do zoo, po zimní přestávce opět bude jezdit vláček,“ doplnila Romana Bujáčková.

Pro návštěvu lze využít hlavní vstup, od neděle po celý prázdninový týden v závislosti na počasí i sezónní. Stále také platí zvýhodněné zimní vstupné do zoo, které pro děti činí 40 korun, pro dospělé 80 korun. Od soboty 29. února do konce března je Zoo Zlín otevřena od půl deváté do pěti.