Pátračka na Kladensku! Jeden pachatel se vyřádil na BMW X6, druhý ukradl Renault Captur

Ilustrační foto

KLADNO – Vandalství, nebo pomsta? Policisté z obvodního oddělení Unhošť řeší poškození vozidla BMW X6, ke kterému došlo v době od 22. do 26. února na vozidle zaparkovaném v Buštěhradské ulici v Hřebči.

Na autě se neznámý pachatel pořádně vyřádil. Nejprve způsobil promáčkliny a otvory na všech dveřích. Potom rozbil okénka a nakonec vyryl do laku na pravých zadních dveřích vulgární nápis. Ani tím ale ještě neskončil. Poté, co poškodil vozidlo zvenku, dostal se dovnitř, kde prořezal sedadla a vytrhl několik ovládacích tlačítek ze středového panelu. Jeho vandalství vyšlo majitele na 250 tisíc korun.

Kladenská policie se právě zabývá případem krádeže osobního vozidla. Dosud nezjištěný pachatel v době od pěti ráno do půl osmé ráno 27. února 2020 odcizil vozidlo Renault Captur zaparkované v Kladně v ulici Kordačova.

Policisté z obou útvarů by přivítali jakékoliv poznatky od případných svědků, které by je mohly dovést k odhalení totožnosti dosud neznámých pachatelů. Informace nám můžete sdělit na jakékoliv policejní služebně nebo na lince 158.