Přijď do Šantovky na letošní první casting soutěže krásy pro středoškolačky Miss OK

OLOMOUC – Letošní první casting soutěže krásy pro středoškolačky Miss OK se bude konat ve středu 18. března v Galerii Šantovka v Olomouci. Přijďte dokázat, že nejkrásnější holky z celé České republiky máme právě v Olomouckém kraji.

V rámci soutěže budou mít děvčata možnost projevit svou osobnost, rozvinout svoji kreativitu a v neposlední řadě se naučí vystupovat na veřejnosti. Účastí v soutěži dívky získají nejen hodnotné ceny, ale také spoustu zkušeností a nové přátele. V Miss Opravdová krása nehledáme univerzální míry, ale osobitost, originalitu a šarm. Ať už dáváš přednost teniskám a chceš si vyzkoušet něco nového, nebo si naopak neumíš představit život bez podpatků a ráda bys rozjela kariéru modelky, Miss Opravdová krása je ideálním krok, jak začít!

Soutěž Miss OK je letos poprvé pro dívky z celé republiky, a je tedy nejvyšší čas se přihlásit a obhájit svůj kraj. Castingy se konají v pěti krajských městech, a to v Olomouci, Brně, Plzni, Ústí a Praze. Přijď ve středu 18. března v 15 hodin na casting do Olomouce, zažij to na vlastní kůži a ukaž porotě, v čem tkví opravdová krása! Na castingu vystoupí řada známých osobností jako je například tanečník JK Sanchez, hudebník Adam Hobza a další.

Kompletní informace a přihlášky hledej na tomto odkazu a na Instagramu @missok_2020.