Policie vyšetřuje majetkovou trestnou činnost. Pátrá po tomto muži

Táborská policie pátrá po totožnosti tohoto muže (zdroj Policie ČR)

TÁBOR – Táborští policisté aktuálně vyšetřují případ majetkové trestné činnosti. Podařilo se jim v souvislosti s ním získat fotografii muže mladšího věku, jehož vysvětlení by zásadně přispělo k objasnění případu. Žádají tedy veřejnost o pomoc při pátrání po jeho totožnosti.

Dle dosud provedeného šetření tento muž jezdí osobním automobilem tovární značky BMW, řady 5, stříbrné barvy, s registrační značkou cizího státu. Je doprovázen ještě dalším, blíže neurčeným mužem a pohybují se zřejmě nejen na Táborsku.

Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line nebo se staňte členy FB skupiny Život v Jihočeském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne

„Jedná se o muže ve věku 25 až 30 let, štíhlé, sportovní, asi 190 centimetrů vysoké postavy. Je snědší pleti, má kratší černé vlasy, protáhlý obličej a vystouplé lícní kosti. Oblečen byl do světlé košile, šedého saka, tmavých společenských kalhot a hnědých polobotek. Hovořil lámanou angličtinou, k domluvení se nabízel i němčinu, francouzštinu či ruštinu,“ popsal policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Policisté vyzývají na fotografii zachyceného muže, aby se přihlásil na Obvodním oddělení Policie České republiky Tábor na telefonní lince 974 238 700, nebo přímo na jejich služebně v Divadelní ulici číslo 212 v Táboře. „Zároveň žádáme každého, kdo by uvedeného muže na fotografii poznal, setkal se s ním, byl jím osloven, případně měl další poznatky k ustanovení jeho totožnosti, aby tyto informace sdělil policistům na výše uvedených kontaktech,“ dodal Doubek.