Opilý muž bez roušky se pral s plzeňskou policií!

Zdroj: MP Plzeň

PLZEŇ – Většina z nás se snaží proti nebezpečí nákazy koronavirem dělat vše, co je v našich silách. Ne však všichni táhnou za jeden provaz a mohou tak svým chováním ohrozit případnou nákazou kohokoliv z nás.

Taková situace nastala i v pátek v dopoledních hodinách, kdy strážníci městské policie obdrželi upozornění od řidiče trolejbusu, že na lavičce u zastávky MHD v centru města leží muž bez nasazené roušky. Ten se poté se strážníky odmítal bavit a roušku, kterou pak po upozornění vyndal z kapsy, si na obličej stejně nechtěl nasadit.

Staňte se členy FB skupiny Život v Plzeňském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Devětapadesátiletý muž byl velmi sprostý a agresivní. „Když čekali strážníci na kolegy, kteří by ho převezli vozidlem na záchytku, začal navíc pokřikovat, rozhazovat rukama a kopat nohama proti nim. Aby muže strážníci zklidnili, museli proti němu použít donucovací prostředky. V poutech ho následně převezli k vystřízlivění. K dořešení bude záležitost oznámena příslušnému správnímu orgánu,“ uvedla policejní městské policie Jana Pužmanová.