V Pelhřimově mají ROUŠKO-vrata

Rouško-vrata najdete v Pelhřimově v Hrnčířské ulici č. 111. Foto: Hodina H

PELHŘIMOV – Už minulý týden vzniklo v Pelhřimov bezkontaktní sběrné a odběrné centrum roušek. V provozu je denně od 7.00 do 18.00 hodin a najdete ho v sídle Hodiny H a Seniorpointu Pelhřimov v Hrnčířské ulici č. 111.

„Roušky šijí dobrovolníci – hrdinové Hodiny H, kteří také seniorům roušky rozvážejí nebo roznášejí. Dobrovolníci i pracovníci Hodiny H a Seniorpointu Pelhřimov jsou seniorům k dispozici také na telefonu a na požádání přivezou i nákup,“ vysvětluje koordinátorka Seniorpointu Pelhřimov Eva Havlíčková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Jen za první týden ROUŠKO-vrata a Senoirpoint Hodiny H distribuoval přes dvě stě roušek všem potřebným. „Pokud chcete pomoci, zapojit se do roznosů roušek, nákupů nebo šití, určitě se spojte s Hodinou H. Volat mohou i senioři, kteří potřebují pomoc. Koordinátorku Seniorpointu Pelhřimov Evou Havlíčkovou zastihnete na telefonu: 723 902 099.