VIDEO: Policejní hlídky v terénu našly zázemí v půjčených karavanech

OLOMOUCKÝ KRAJ – Policejní hlídky, které jsou každý den 24 hodin na 22 stanovištích po celém kraji, a to nejen v uzavřených lokalitách, ale i na hraničních přechodech, přivítaly nabídnutou pomoc členů Asociace kempování a karavaningu. Na 8 stanovištích měly už včera bezplatně zapůjčeny a přistaveny karavany a obytná vozidla, ve kterých se mohou najíst a najít úkryt v případě nepříznivého počasí.

Pomoc nabídla společnost Auto Kora top s.r.o., VANFORRENT Olomouc s.r.o. a Karavan centrum Beroun. Na dalších místech mají policisté k dispozici služební stany, které jim poskytují provizorní zázemí. Policisté je využívají k tomu, aby se zde mohli najíst a v případě nepříznivého počasí i ohřát.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .

Najdou se i jednotlivci nebo firmy, které poskytují policistům a vojákům občerstvení. „Poděkování také patří firmě, která přivezla na stanoviště hygienické toalety TOI TOI. Všem děkujeme za spolupráci v této mimořádné době. Společně vše zvládneme,“ uvedla policejní mluvčí Marta Vlachová.