Blíží se blokové čištění, nezapomeňte v Hodoníně přeparkovat

ilustrační foto

HODONÍN – Ve dnech 30. 3. až 1. 7. bude v Hodoníně probíhat pravidelná bloková očista komunikací. Město zveřejnilo časový harmonogram a řešení přestupků vozidel v době očisty během nouzové situace.

Časový harmonogram provádění blokové očisty v jednotlivých lokalitách je orientační, neboť celkový průběh bude záviset na povětrnostních podmínkách, lokálním znečištění místních komunikací a dalších okolnostech. O zahájení prací ve vaší lokalitě budete informováni jeden týden předem, a to rozmístěním přenosného přechodného dopravního značení. Prosíme majitele a řidiče vozidel, aby značení respektovali a vždy do 7. hodiny ranní opustili danou lokalitu. Děkujeme za spolupráci. Informujeme občany, že ve dnech 30. 3. až 1. 7. 2020 bude v Hodoníně probíhat pravidelná bloková očista komunikací. Časový harmonogram provádění blokové očisty v jednotlivých lokalitách je orientační, neboť celkový průběh bude záviset na povětrnostních podmínkách, lokálním znečištění místních komunikací a dalších okolnostech. O zahájení prací ve vaší lokalitě budete informováni jeden týden předem, a to rozmístěním přenosného přechodného dopravního značení. „Prosíme majitele a řidiče vozidel, aby značení respektovali a vždy do 7 hodin ráno opustili danou lokalitu. Děkujeme za spolupráci,“ uvedlo město na webové stránce.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line

S ohledem na současnou nákazovou situaci přistoupí městská policie k jinému systému řešení přestupků vozidel v lokalitách, kde bude probíhat očista města. Na vozidla, která budou stát v zákazu stání, nebudou nasazovány botičky. Vozidla budou zaevidována, nafocena a přestupky se budou řešit až poté, kdy pomine současná mimořádná situace. Provozovatelé vozidel budou písemně vyzváni, aby se dostavili k řešení přestupku na služebnu městské policie. Město prosí všechny řidiče, aby byli ohleduplní a umožnili úklidovým pracovníkům v okolí svého bydliště provést jarní úklid. Více informací a podrobnější rozpis jednotlivých ulic najdete zde.