I vy se můžete zapojit do soutěže ZOO Hodonín

ilustrační foto

HODONÍN – Ještě chvíli potrvá, než se otevřou brány ZOO Hodonín, a tak pro vás zaměstnanci připravili zoosoutěž, která by hlavně těm nejmenším mohla tento čas zpříjemnit.

Zoologická zahrada Hodonín se pravidelně připojuje k záchranným aktivitám, které vyhlašuje Evropská asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA). Kampaň pro letošní rok s názvem Which fish je zaměřená na ohrožené mořské ekosystémy. Otevřete dveře fantazii a zapojte se do ochranářské kampaně s námi. Více o kampani zde.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Jak může pomoci každý z nás? Kontrolujte při nákupech složení výrobků a preferujte ty, které obsahují udržitelné druhy mořských ryb, které nejsou nadměrně loveny, ale jsou naopak loveny šetrnými způsoby rybolovu. Sdílejte na sociálních sítích informace o kampani, aby se o této problematice dozvědělo více lidí. Více o kampani najdete na whichfish.eu.