Řidička v Přerově nedala přednost. Skončilo to ošklivou čelní srážkou

PŘEROV – Včera odpoledne se v Přerově stala dopravní nehoda, kdy řidička nedala při odbočování vlevo přednost protijedoucímu autu. V důsledku toho došlo k čelní srážce, jedno auto zůstalo na silnici a druhé skončilo v příkopu. Nehoda si naštěstí vyžádala jen lehčí zranění.

Včera odpoledne jela v Přerově starší řidička v Hyundai ve směru od Olomouce do Přerova a na křižovatce začala odbočovat vlevo směrem na Předmostí. Přitom nedala přednost Mitsubishi, které jelo po hlavní opačným směrem. Skončilo to čelní srážkou, kdy jedno auto zůstalo stát na silnici a druhé skončilo v příkopu. Spolujezdkyně z Hyundai a řidič Mitsubishi byli sanitkou odvezeni do přerovské nemocnice na ošetření, naštěstí jen s lehčími zraněními. „Dechová zkouška byla u obou řidičů negativní. Hmotná škoda byla předběžně vyčíslena na 150 000 Kč,“ řekla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Staňte se členy FB skupiny Život v Olomouckém kraji a žádná zpráva vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line .