Mobilní rozhlas nově nabízí možnost zasílat podněty

Ilustrační foto.

VSETÍN – Pokud máte v plánu radnici upozornit například na nevysypaný koš, rozbitý chodník, nefunkční veřejné osvětlení či podobný problém na Vsetíně, můžete ho nově napsat v aplikaci Mobilní rozhlas. Doteď bylo možné nahlašovat v sekci Nešvary na webu města, nyní se vše přesouvá do mobilní aplikace. Ta je zcela zdarma a město v ní kromě příjmu problémů informuje občany o důležitých informací ohledně Vsetína.

„Kvalitní komunikaci s občany považuji za jeden z klíčových předpokladů pro to, abychom naše město společně utvářeli krásnější a přívětivější pro běžný život. Své představy o rozvoji města máme, naše oči ale samozřejmě nevidí vše, a také nemůžeme být všude. Proto přivítáme, když nás občané na jakýkoliv problém upozorní,“ uvedl starosta Jiří Růžička.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

Do aplikace je nutné se nejdříve zaregistrovat, poté již můžete zadávat podněty a také sledovat jejich vyřizování. Za tři týdny fungování aplikace se do ní zapojilo na 2200 Vsetíňanů.