Bohumín neváhá a otevírá farmářské trhy, otevře se také místní tržnice

Farmářské trhy. Ilustrační foto: K. Bílková.

BOHUMÍN – Město v tomto týdnu otevře farmářské trhy. Znovu se veřejnosti otevře také místní tržnice s dlouholetou tradicí.

Město chce od čtvrtka 23. dubna opět zahájit farmářské trhy na Náměstí T.G. Masaryka, a právě proto v zítra budou hasiči pečlivě dezinfikovat stánky. Ve čtvrtek do města přijede i takzvaný Slezský rynek, který předvede zajímavé domácí produkty.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Ve čtvrtek 23. dubna do Bohumína před radnici přijede i oblíbený jednodenní Slezský rynek s produkty asi patnácti regionálních farmářů. Nabídne zeleninu, maso, uzeniny, sýry, mléčné výrobky, sladké i slané pečivo, stejně tak výrobky ze dřeva, proutí nebo ovčí vlny,“ dodává tisková mluvčí města Lucie Balcarová.

Farmářské trhy budou dostupné vždy od 8 do 16 hodin. Mstní městská, která má více než třicetiletou tradici, bude také opět otevřena, a to od 7 hodin do 14 hodin ve všední dny kromě neděle.