Přestupkové pracoviště v Křenové ulici se znovu otevírá veřejnosti

Zdroj: MP Brno

BRNO – Opatření proti koronaviru uzavřely přepážky v Křenové ulici, díky rozvolňování budou ode dnešního dne opět otevřeny. Lidé však musí počítat s jistými omezeními.

Pracoviště bude otevřeno v kompletních otevíracích hodinách, denně od 8 hodin, od pondělí do čtvrtka do 18 hodin, v pátek do 14 hodin. Děkujeme za pochopení všem, kterým uzavření přepážek narušilo plány. Pomohli jste nám chránit ty nejzranitelnější členy společnosti, v současné době tedy především starší a nemocné osoby,“ podotýká Luboš Oprchal, ředitel Městské policie Brno.

Staňte se členy FB skupiny Život v Jihomoravském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

V budově bude omezený počet osob, ostraha se postará o to, aby byly bezpečné rozestupy mezi návštěvníky. V období pandemie udělala Městská policie vstřícný krok a postarala se o prodloužení lhůt pro vyřízení neprojednaných případů. Podezření z přestupků spadající do období od 16. března do 19. dubna letošního roku bude možné projednat v prodloužené třítýdenní lhůtě. To stejné platí pro případy, které před 16. březnem nebyly vyřízeny ani odeslány správnímu orgánu.