Kopřivnická radnice mění úřední hodiny

Lidé mohou docházet se svými záležitostmi již také na úřad. Ilustrační foto.

KOPŘIVNICE – Také místní radnice mění úřední hodiny, od tohoto týdne bude otevřena klasicky. Ale i tak čekají návštěvníky některá omezení.

Radnice rozhodla o tom, že od tohoto týdne budou opět klasické úřední hodiny pro veřejnost. Vzhledem ke stále probíhající pandemii nového coronaviru, čeká veřejnost stále některá opatření.

Staňte se členy FB skupiny Život v Moravskoslezském kraji a žádná zpráva vám neunikne. Zpravodajství o nákaze koronavirem přinášíme ve speciálu Koronavirus on-line.

„Klienty bude do budovy radnice vpouštět vrátný a hned při vstupu budou zjištěny potřeby jednotlivých návštěvníků proto, aby mohli být následně nasměrováni na potřebné pracoviště prostřednictvím našich koordinátorek na Informacích,“ uvádí jakožto příklad opatření tisková mluvčí města Jana Hromočuková.

Samozřejmostí bude také dezinfekce klik, madel, pultů a tlačítek. Městský úřad bude otevřen od pondělí do čtvrtku od 8:00 hodin do 11:30 hodin a odpoledne v pondělí a středu od 12:30 hodin do 17:00 hodin. V úterý a čtvrtek pak bude odpolední úřední doba od 12:30 hodin do 14:00 hodin. V pátek bude otevřen městský úřad od 8:00 do 11:30, a to pouze informace a Czech Point. Od 8:00 hodin do 10:00 bude otevřena v pátky pokladna. I přesto, že je úřad již otevřen veřejnosti, důrazně doporučuje užití písemného styku namísto osobní návštěvy.